stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

Dealerské centrum

Vítáme zájem potencionálních prodejců. Produkt FormFiller se jako předmět zájmu uživatelů dobře uplatní v prodejnách softwaru, ale také u firem zabývajících se výpočetní technikou obecně, které mají stálý okruh zákazníků. Zájemcům nabízíme provizi 25% z koncové ceny produktu.

Podmínkou odběru za velkoobchodní ceny je doložení platného živnostenského listu nákup-prodej (či jiný související s výpočetní technikou) kopií Central European Computer Company s.r.o.

Central European Computer Company s.r.o. nabízí také možnost komisního prodeje, tedy zapůjčení zboží na stanovenou dobu s následným vyúčtováním prodaného zboží. Zboží je poskytnuto na základě potvrzení Zápůjčního listu. Prodejcům je poskytována podpora prodeje ve formě propagačních materiálů a uvedení v seznamu prodejců.

Pro velkoobchodní ceníky a další informace kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. E-mail: dealeri@cecc.cz

  vstup pro registrované dealery FF  
Uživatelské jméno:  
Heslo:    

Oblast pro registrované dealery s materiály v elektronické formě pro podporu prodeje. Informační texty, dealerský a koncový ceník, seznamy formulářů pro potenciální zákazníky. Součástí stránek je i dealerská objednávka. Nově vedení prodejci získají přístup automaticky, pokud jste potenciálními zájemci, použijte přihlašovací stránku.  dealerský prodej  
Dealerská smlouva, Word97 dealerska_smlouva.doc 44 KB
Dealerská smlouva, PDF dealerska_smlouva.pdf 32 KB
Všeobecné obchodní podmínky, Word97 obchodni_podminky.doc 33 KB
Všeobecné obchodní podmínky, PDF obchodni_podminky.pdf 35 KB
Reklamační řád, Word97 reklamacni_rad.doc 33 KB
Reklamační řád, PDF reklamacni_rad.pdf 32 KB 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:02